google-site-verification: google352b9fc26690516d.html

Projekt on-line (choć nie do końca).
W internecie można znaleźć wiele stron proponujących usługi on-line. Propozycje są bardzo różne, Zazwyczaj wszystko od początku do końca odbywa się przez internet, bez osobistego kontaktu na płaszczyźnie architekt wnętrz (projektant) – użytkownik (zamawiający). Oczywiście można i tak.

Oferta JC Interior Design jest nieco inaczej zbudowana. Projektowanie on-line polega na skróceniu czasu w osobistym komunikowaniu się a jednocześnie zwiększeniem częstotliwości kontaktów pomiędzy zamawiającym a projektantem przez internet.
Przesyłanie informacji oraz rysunków odbywa się poprzez pocztę elektroniczną lub przesyłanie większych plików na konto Google, Dropbox lub na wskazane przez Państwa. Powstaje w ten sposób miejsce w których gromadzicie Państwo wszystkie materiały dotyczące projektu.

Zarówno zakres projektu koncepcyjnego i projektu kompleksowego nie zmieniają się. Jest również możliwość skorzystania z nadzorów autorskich na każdym etapie realizacji inwestycji. 

 

Dzięki tej możliwości można zaoszczędzić przede wszystkim tak cenny dziś czas. Poza niezbędnymi czy wręcz koniecznymi spotkaniami całość powstawania projektu, konsultacje, przedstawianie kolejnych wersji i rozwiązań czy w końcu przesłanie końcowego projektu odbywać się przez internet.
Zaletą jest również to, że nie trzeba umawiać się i rezerwować czasu na dojazdy i spotkania co często jest kłopotliwe. Praktycznie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca można śledzić na bieżąco powstawanie projektu.

Projekt on-line

19 lutego 2020
02 marca 2020
To często zadawane pytanie. Łączniki (włącznik)
01 marca 2020
Granit jest najbardziej pospolitą skałą magmową
01 marca 2020
Kuchnia - przede wszystkim ergonomia! Zaplanowanie
01 marca 2020
Termin „ergonomia” stworzył i zaproponował po
28 lutego 2020
Słowo "marmur" pochodzi od greckiego marmara,
20 lutego 2020
Bazalt jest kamieniem niezwykłym, kamieniem MOCY,
OSTATNIO DODANE:

 

projekt wnętrz Warszawa
JC   I N T E R I O R    D E S I G N

jako jedna z nielicznych pracowni
ponownie odkrywamy dla Państwa
​B A Z A L T - niezwykły kamień MOCY

ALL RIGHTS RESERVED © 2020 JC INTERIOR DESIGN

Design & Created by MAGNUM

K  R  E  A  T  Y  W  N  O  Ś  Ć  -  D  O  Ś  W  I  A  D  C  Z  E  N  I  E - K  U  L  T  U  R  A  -  P  R  O  F  E  S  J  O  N  A  L  I  Z  M

INTERIOR DESIGN

projektowanie wnętrz

koncepcja

projekt kompleksowy

projektowanie On-Line

elewacje i ogrodzenia

b l o g

o mnie

polityka prywatności

B A Z A L T

Miłego dnia!

zadzwoń lub napisz maila

ograniczona odpowiedzialność

Warszawa projekt wnętrz

OFERTA

KONTAKT