google-site-verification: google352b9fc26690516d.html

Projekt on-line


(choć nie do końca)

 

W internecie można znaleźć wiele stron proponujących usługi on-line. Propozycje są bardzo różne, Zazwyczaj wszystko od początku do końca odbywa się przez internet, bez osobistego kontaktu na płaszczyźnie architekt wnętrz (projektant) – użytkownik (zamawiający). Oczywiście można i tak.


Oferta JC Interior Design jest nieco inaczej zbudowana. Projektowanie on-line polega na skróceniu czasu w osobistym komunikowaniu się a jednocześnie zwiększeniem częstotliwości kontaktów pomiędzy zamawiającym a projektantem przez internet.

Przesyłanie informacji oraz rysunków odbywa się poprzez pocztę elektroniczną lub przesyłanie większych plików na konto Google, Dropbox lub na wskazane przez Państwa. Powstaje w ten sposób miejsce w których gromadzicie Państwo wszystkie materiały dotyczące projektu.


Zarówno zakres projektu koncepcyjnego i projektu kompleksowego nie zmieniają się. Jest również możliwość skorzystania z nadzorów autorskich na każdym etapie realizacji inwestycji.

Dzięki tej możliwości można zaoszczędzić przede wszystkim tak cenny dziś czas. Poza niezbędnymi czy wręcz koniecznymi spotkaniami całość powstawania projektu, konsultacje, przedstawianie kolejnych wersji i rozwiązań czy w końcu przesłanie końcowego projektu odbywać się przez internet.

Zaletą jest również to, że nie trzeba umawiać się i rezerwować czasu na dojazdy i spotkania co często jest kłopotliwe. Praktycznie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca można śledzić na bieżąco powstawanie projektu.

 

Z doświadczenia wiem, że nie tylko jest to teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie możliwe.
 

Projekt on-line

14 stycznia 2019

jako jedna z nielicznych pracowni
ponownie odkrywamy dla Państwa
​B A Z A L T - niezwykły kamień MOCY

ALL RIGHTS RESERVED © 2019 JC INTERIOR DESIGN

Design & Created by MAGNUM

K  R  E  A  T  Y  W  N  O  Ś  Ć  -  D  O  Ś  W  I  A  D  C  Z  E  N  I  E - K  U  L  T  U  R  A  -  P  R  O  F  E  S  J  O  N  A  L  I  Z  M

INTERIOR DESIGN

projektowanie wnętrz

koncepcja

projekt kompleksowy

projektowanie On-Line

autorskie projekty mebli

mała architektura

elewacje i ogrodzenia

b l o g

o mnie

polityka prywatności

interior[@]dll.pl

B A Z A L T

zadzwoń lub napisz maila

ograniczona odpowiedzialność

Miłego dnia!

OFERTA

KONTAKT